13.03
Ważne informacje o działalności Przystani
Przystanie od 11 marca będą nieczynne do odwołania. Obecna sytuacja jest trudna, ale jesteśmy przekonani, że przestrzeganie zaleceń sanitarnych jest kluczowe dla bezpieczeństwa nas wszystkich.
Osobiste spotkania oraz tworzenie miejsc rozwoju i współpracy mieszkańców i mieszkanek są bardzo ważne w naszej codziennej pracy. Do osobistych kontaktów, tak dla nas ważnych w budowaniu relacji, wrócimy gdy tylko będzie taka możliwość. Co ważne, mimo obecnej sytuacji nie zwolniliśmy w działaniach. Można się z nami stale kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Obecnie część z naszego zespołu pracuje zdalnie, część dyżuruje w placówkach. W tym czasie przygotowujemy nowe scenariusze zajęć i spotkań, rozwijamy projekty i zastanawiamy się co jeszcze możemy poprawić w działaniach, które prowadzaliśmy w ostatnim czasie. Dzięki temu będziemy mogli do Was wrócić z nowymi propozycjami – mówi Aleksandra Markowska, dyrektor Laboratorium Innowacji Społecznych.
Was zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku. Dzielimy się tam sposobami na spędzenie czasu w domu. Zachęcamy też do przesyłania własnych pomysłów!
Inne wydarzenia w okolicy

Październik

Wrzesień

Październik

Listopad
Brak zaplanowanych wydarzeń na ten miesiąc